| LanguageMaster a întrebat:

Băieți, voi ați avea încredere în Facebook ca să cunoașteți o fată?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu strig in gura mare da

| mentholinks a răspuns:

De ce nu?!

| VoidEternal a răspuns:

Nu as avea încredere în Facebook nici să mă uit la vreme.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Doar daca e de la mine din liceu sau din apropierea imediata! Altfel, nu!

| alexalx1234 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Si ce faci daca in orasul tau sunt fete doar pe interes material?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru alexalx1234):

Asta e alta treaba, eu am raspuns strict pe intrebarea lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizatorule, tu ai avea incredere in carti? De exemplu, in una pe nume "Gramatica limbii romane"?

Răspuns utilizator avertizat
| UnulSimplu312 a răspuns:

Da normal doar ca e mai greu sa gasesti o fata acolo pentru ca toate isi pastreaza niste standarde pe aplicatiile de genu ca sa para mai presus de cat sunt.

| StanescuLata a răspuns:

Adelinx pe Instagram!