| Ivaaa a întrebat:

Baietii voua va plac fetele minone?big grin

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu unul sunt mai atras de fetele care sunt mai scunde decat mine. Sa aiba pana in 170 cm. Nu stiu daca as mai fi la fel de atras de o fata care are mai putin de 150 cm.
Conteaza mult si atitudinea fetei. Trebuie ca ea sa fie plina de viata, sa zambeasca mereu, sa aiba simtul umorului si sa stie sa se distreze.

| Încrucişătorul a răspuns:

Minore?
Nu, nu sunt pedofil.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sunt fata insa iti voi raspunde la intrebarehappy.Un baiat,cand place o fata cu adevarat,o place asa cum este,indiferent ca e scunda, sau inalta, slaba sau grasa. Daca are anumite asteptari de la tine, inseamna ca nu te iubeste cu adevarat si cauta altcevahappy. Deci nu conteaza ca e inalta sau scunda, important este sa gasesti persoana potrivitawinking!

Răspuns utilizator avertizat
| împartezâmbete a răspuns:

Da ai degraba prefer sa fiu cu o fata mai mica de varsta mea, sa o modelez perfect dupa minetongue

| abNb a răspuns:

Doar daca suntem pedofili. Dar nu cred ca o sa gasesti asa ceva pe TPU. Ma rog, daca te referi la cele 16-17-18, de ce nu. Nu prea sunt diferente intre una de 17 si una de 20. big grin

| Ivaaa explică (pentru abNb):

Imi cer sucuze inca odata vroiam sa scriu minionebig grin m-am grabit:*

| BlackCinnamon a răspuns:

Depinde de baiat aici, majoritatea cred ca ai auzit si tu ca vor din alea cu ditamai picioaroangele si daca se poate chiar mai mari ca ei. asta e chiar tampit. fetele mici sunt mai dragute, pentru ca te poti juca cu ele ca si cum ar fi niste copilasi, si multe altele :p.

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Desi sunt fata, ceia ce am observat ca la baietii din clasa mea a 12 le plac foarte mult fetele mai mici cu care si se intilnesc

| Mihaila_Ionut_1992 a răspuns:

Is bune doar sa le dai Mu**** din picioare laughing) Lasand gluma la o parte...mie unu nu imi plac. si asta ca am 1.90 laughing) ce sa fac eu cu una de 1.50?

| shantel22 a răspuns:

Minore vaco si da ca nu suntem gay, dar mai buna e o profa muwhhahaha