| Stefania a întrebat:

Baietilor...Cum ati vrea sa va cucereasca o fata, adica ce sa faca?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar fi suficient sa imi dea de inteles ca ma place si sa ma faca sa ma simt bine in preajma ei. Mai departe as ajuta-o sa vorbim mai multe, sa se simta si ea in largul ei, sa nu fie stresata ca imi vorbeste. As vrea sa imi demonstreze ca ma apreciaza cu adevarat. Imi plac fetele sincere. Cel mai mult ma innebuneste o fata cuminte care vrea sa para un pic provocatoare ca sa nu ma piarda.

| DeyCj a răspuns:

Să fie ea îsăşi. M-ar mulţumi dacă ar fi sinceră şi dezinhibată.

| Motivation2020 a răspuns:

Nu trebuie sa faca nimic iesit din comun sau ceva de gen, parerea mea sa fie ea insasi, asta-i parerea mea :p:p

| Adryano_4588 a răspuns:

Pai...pentru mine nu conteaza cat de frumoasa este atata timp cat are suflet bun si tine la mine.Nu imi plac fetele increzute si cu fite.Pt mine conteaza sa ma iubesca cu inima, nu pentru bani sau mai stiu eu ce...cam asta e fata visurilor mele happy