| Stefania a întrebat:

Baietilor.Cum ati vrea sa va cucereasca o fata, adica ce sa faca?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa fie naturala si sincera. Ar trebui sa imi arate ca ma place fara sa foloseasca vreun cuvant. Asta cel putin la inceput. Daca se leaga o relatie vom incepe sa comunicam mai mult si vom vorbi si despre noi.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu vreau sa ma cucereasca nimeni, trebuie sa-mi placa cineva si sa se poarte normal. Nu ma incanta relatiile care seamana cu niste piese de teatru.

| psihox a răspuns:

Ca la armata ca sa nu mai faceti prostii in viata.

| Stefania explică:

Udarz13 nu doar acel lucru conteaza sa fie buna in patlaughing...conteaza sa va iubiti happy

| spot a răspuns:

Sa fie ea insasi.

| hrdcore a răspuns:

Sa-mi linga ouale laughing rolling on the floor

Glumeam, ma cucereste daca are ochi frumosi

| MladinA a răspuns:

Buna, de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa faci ceva? laughing)
scuza-ma dar esti bleaga ...cum sa faci asta. fii tu insati. poate doar sa-i arati ca te-ar interesa persoana lui putin mai mult. daca te place o sa iasa ceva. daca nu poti sa faci tu si pe dracul in patru si el, daca nu te place, se poate folosi de tine ca in majoritatea cazurilor. e spre binele tau sa fi asa cum esti intotdeauna sa nu-si ia lumea in cap, ca in ziua de azi crede-ma ca asa se intampla si in cazul fetelor si al baietilor si tot tu vei suferii. nu trebuie sa fi altfel sa te placa un baiat parerea mea si cred ca sunt multe persoane care sustin asta din experientehappy bafta cu baiatul tau si ai grija

| udarz13_8810 a răspuns:

Pai pe mien o fata mar cuceri in PAT