| anonim_4396 a întrebat:

Bărbați, ce părere aveți de fantezia asta: masturbare reciprocă cu o femeie?
Cum vi se pare?
E excitant?
Se simte la fel ca la sex?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e o fantezie, e ceva ce chiar se practică.
E plăcut, excitant, dar evident nu la fel de mișto ca un act sexual propriu-zis. De obicei, e doar preludiul.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E o forma de preludiu si asta-i si scopul, sa te excite si sa vrei mai mult. E frustrant insa sa te opresti doar la asta, adica el sa nu faca altceva decat sa-i bage degetele in p@sarica, iar ea sa nu faca altceva decat sa i-o ia in mana si sa i-o frece. Eu cel putin, as vrea sa-i mai bag si altceva in pas@rica, nu doar degetele...printre altele as vrea sa-i mai bag si limba. laughing

| darrio2007 a răspuns:

Excitant este dar nu se simte ca la sex.
Decat sa pierzi timpul cu masturbarea, mai bine faci sex.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ahhhh ahhhhh excitant

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E porcărie.

| doctorandus a răspuns:

Daca te-ai plictisit de facut sex, merge sa variezi in felul asta. Sau doar ca preludiu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns:

Nu se simte ca la sex pentru nici unul

| Together a răspuns:

E mai placut decat singur, dar mai putin placut decat sex. Vaginul se simte mult mai placut decat mana.

Dar daca asta o excita pe ea in mod deosebit poate fi foarte placut.