| anonim_4396 a întrebat:

Bărbați, ce părere aveți de fantezia unei femei de a va da palme peste față și a va mușca ușor de gât, buze și bărbie in timpul actului sexual?
Vi se pare excitant?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Partea cu muscatul usor (dar usor sa fie!) merge, dar palmele peste fata cred ca m-ar enerva. happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Extraordinar de excitant

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Dismally a răspuns:

Cu palmele nu stiu ce sa spun, in rest e ok.

Răspuns utilizator avertizat
| aimullah123 a răspuns:

Nasol! Nu mi-ar placea asa ceva. Poate doar daca as fi masochist...
Poate altora le place, nu stiu ce zic. Mie unul nu.

| Nyarlathotep a răspuns:

Daca ea imi da o palma peste fata, o returnez INSTANT inapoi! Nu garantez ca va fi cu aceeasi forta (probabil va fi mult mai mare)!

| RIGeorge a răspuns:

Toate sunt ok doar cu palmele Nu, e prea deplasat, m-ar deranja sincer.

| ilfovsporu a răspuns:

O parere rea -un barbat din ilfov