| anonim_4396 a întrebat:

BBuna. Cazul este urmatorul:
Sunt plecat din tara de multi ani doar ca merg in fiecare vacanta de vara. In vara 2012 am cunoscut o fata de un sat apropiat si am inceput o relatie. Dupa ce am plecat am mai tinut legatura si mai vb pe mess. In vara 2013 din nou am fost impreuna si toate bune si frumoase pana cand a trebuit sa plec iar. Ea a inceput o alta relatie cu un baiat si suparat i-am spus ca nu mai vreau sa aud despre ea. Vara trecuta (2014), am vazut-o intro seara era fara el dar stiam ca inca erau impreuna si am decis sa-i trimit o scrisoare, scrisoarea a gasit-o prietenul si ea mi-a spus ca nu vrea sa auda de minelaughing. dar totusi stiam ca inca mai tine la mine. Acum 1 luna si ceva mi-a trimis un mesaj si mna, am inceput sa tinem iar legatura si zice ca ar putea sa fim iarasi impreuna la vara. Ea e tot cu baiatul ala si nu stiu ce vrea sa faca?! Eu chiar o iubesc dar nu stiu daca vrea sa fie cu el pana merg eu in Romania sau nu mai are incredere in mine si vrea sa se asigure pana in vara? Please ajutati-ma si mersi ca a-ti citit pana aici! sad

2 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Mno daca iti place sa imparti o fata... e aiurita rau situatia ta, dar nu are cum sa iti ramana fidela, pentru ca daca te iubea de la inceput nu se indragostea de un alt baiat happy

| SkyPilot a răspuns:

Nu este o idee buna sa continui aceasta relatie ca pana acum. Incearca sa renunti la sentimentele pentru ea, pana la urma tot va veti desparti. Daca era sa aveti o relatie, nu v-ati fi despartit.
Poti sa fii cu ea la vara daca ea va fi de acord, dar priveste totul ca pe o distractie, nu ca pe o relatie permanenta in care sa pui suflet.