| Swallow a întrebat:

Boys, care ar fi caracterul perfect a fetei ideale din imaginatia voastra?! ( tins a spun ca nu a prietenei voastre, ci a unei fete de care v-ati indragosti).

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Fiecare baiat e diferit, iar eu ma conving de asta in fiecare zi.
Toti baieti au in minte o "fata ideala" opusa fata de celalalt baiat.

Calitatile principale pe care trebuie sa le aiba o fata ca un baiat sa se indragosteasca de ea, ar fi : Sa-si pastreze calmul, sa iubeasca sincer, sa nu faca scene mari de gelozie, sa-i respecte spatiul privat si iesirile cu prieteni. Parerea mea. Sunt fata.

| FlyingSoul a răspuns:

Aici nu e vorba de un caracter. Nu te poti indragosti de cineva doar dupa 1 caracter, cum ar fi aspectul (Femeia frumoasa cu suflet hain e ca un inel de aur pur pus in ratul celui mai murdar porc.), este vorba de mai multe caractere. PERFECTA pentru mine ar arata binisor (nu am preferinte in privinta ochilor, parului, buzelor, si altor parti ale corpului), ar fi destul de inteligenta (de la 6, 00 in sus) rabdatoare, decenta, blanda, ingrijita si sa "nu judece carile dupa coperti".

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Daca nu-i iubita, esentialu, 1: Sa ma placa 2: Sa nu fie timida 3: Sa aiba chef si sa vorbim despre orice 4: Sa fie poate putin geloasa big grin 5: Destul de perversa tongue( si cum ii vorba aia, "Curva" in pat happybig grintongue ) 6: Sa ii placa glumele 7: Sa nu se sfiasca sa faca o gluma despre in situatiile jenante, ca sa... "salveze" situatia tongue 8: Sa-i placa iesirile evident cu motoarele si masinile 9: Sa-i placa Apa ( Marea ). Deocamdata Atat big grin Daca imi mai amintesc ceva, adaug tongue

| costellodonatz a răspuns:

Cauti femeia ideala? cauta in continuare, pamantul e rotund, ai toate sansele, ma rog... turtit la poli si bombat la ecuator.

| Swallow explică (pentru costellodonatz):

Sunt fata si sunt doar curioasa ce pareri aveti. straight face

| glontz54 a răspuns:

Mie mi-ar placea o fata finutza dar si cu tupeu, sa stie ce vrea, sa obtina ce vrea dar fara compromisuri, sa ma inteleaga, sa nu fie timida, sa fie comunicativa si glumeata si bineinteles sa stie sa iasa in evidenta dar prin lucruri bunelaughing am cam multe pretentii asa ca...laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru glontz54):

Pe scurt una care sa te abureasca pana obtine ce vrea happy

| glontz54 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Crezi tu?laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru glontz54):

Asta reiese din ceai zis tu happy