| dulcica1 a întrebat:

Bruneta cu ochi albastri sau satena cu ochii caprui?
Dau fundita! happy tongue

Răspuns Câştigător
| escroaca a răspuns:

Ma intreb cine v'a primi funditathinking

31 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bruneta cu ochi albastri clar.

| Dizzydizz a răspuns:

Depinde acumtongue
dar. ochiialbastri si bruneta:X

| shtephie a răspuns:

Shatena cu ochi caprui happy

| kidulinha a răspuns:

Satena cu ochi caprui, de ce?laughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Bruneta cu ochii albastrii

| VodkaCoca a răspuns:

Nu am inteles pentru ce dai fundita daca cineva are acceasi gusturi ca ale tale s'au ce? laughing
Ca nu ai pus o intrebare ca sa iti dea cineva un raspuns folositor care sa te ajute in ceea ce faci s'au ceva de genu, fiecare are gusturile lui tongue.
Oricum revenind la intrebare, sunt bruneta si am ochi caprui, di albastri cand imi pun lentile laughing, oricum cred ca ambele combinatii sunt ok, pentru ca fiecare are calitatile si defectele sale. tongue

| stweety10 a răspuns:

Bruneta cu ochi albastrii si cu ten putin masliniu pentru mine e ceva mai mult decat frumos :X. Eu sunt bruneta cu ochi verzi

| LCD a răspuns:

Bruneta cu ochi albastri, dăăă!

| cristina a răspuns:

Satena cu ochi caprui
e cel mai frumos
si atrage privirea oricarui baiatwinking

| SiMpLa a răspuns:

Bruneta cu ochii albastri(desi eu sunt satena cu ochii caprui) acum depinde si de forma fetei de mai multe.Amandoua :d thinking

| meioana a răspuns:

Bruneta cu ochi albstri. mi-as fi dorit sa am ochi albastri ca bruneta is

| atianin a răspuns:

Blonda cu ochii albastri

| gabitza144 a răspuns:

Ambele sunt foarte frumoase eu sunt bruneta cu ochii caprui tongue dar acum nu conteaza, si cam toti zic bruneta cu ochii albastri dar eu zic ca ambele sunt frumoase astept fundabig grin

| mrrry a răspuns:

Bruneta cu ochii albastribig grin

| dulcica1 explică:

Bruneta cu ochii albastri! big grin

| dulcica1 explică:

P. S satenele cu ochii caprui

| dulcica1 explică:

88% brunete au rasp!
lol :d:d:dbig grin

| Dyutzzah a răspuns:

Bruineta cu ochii albastriiusau dc nu si satena cu orchii albastrii eu is satena cu ochii albastrii si chiar imi place la nebunie:*

| maduuuu a răspuns:

Bruneta cu ochi albastri :X

| Roxii a răspuns:

Mai eu sunt satena si am ochii albastrii asa ca nu stiu ce sa aleg. amandoua
laughing

| oanna_7222 a răspuns:

Ambele combinatii sunt la fel de frumoasa

dar brunetele cu ochi albastrii sunt bomba :*

| alexutsuuu a răspuns:

Sunt satena cu ochii caprui.

| dewix a răspuns:

Bruneta cu ochi verzi laughing

| K.Samuel a răspuns:

Sotia mea este bruneta cu ochi albastri, insa nu este ceva ce am cautat. Cred ca este indiferent atata vreme cat iubesti.

| datoo a răspuns:

Satena cu ochii caprui!happy:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar normal ca Satena cu ochii caprui!
E mult mai frumoasa
ca tigancile le vezi peste tot :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt bruneta cu ochi albastri, dar odata m-am vopsit in blonda, vreau sa-ti spun ca nu stiu despre satena cu ochi caprui, dar stiu ca bruneta cu ochi albastri e mult mai frumost decit blonda cu ochi albastri, cel putin asa mi se pare mie...ma-m vopsit inapoi in culoarea mea naturala! cel putin mie imi mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt brunete cu ochii albastrii si imi plklove struck