| keybyeTeQuila a întrebat:

Bun TPU cum e cind faci dragoste prima oara? doare? si care e procedura sa nu doara?

Răspuns Câştigător
| alexa2829 a răspuns:

Nu este adevarat k asta depinde de baiat oricum o sa te doara dar asta o sa fie doar prima data poate si a 2 a 3 un pic dar pe parcurs o sa se transforme intr-o imensa placere.Iti tin pumnii si agrija foloseste prezervativul Pt k se pot intampla nefericiri si ti-o spun din propria experienta~ai grija de tine aaa si inca ceva sper ca esti destul de mare pentru ati incepe viata sexuala si realizezi ca trebuie facu doar cu o persoana care te iubeste si nu vrea doar sa-si bata joc de tine! succes

5 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Tu ca fata nu cred ca poti face ceva. El ar trebui sa fie cat mai tandru si sa te faca sa te simti cat mai bine (stiu eu...saruturi, etc). Acum, depinde si de organism, de himenul tau, etc. Dar, in mare, el ar fi cel care ar trebui sa aiba grija cu si de tine pana treci de ''hopul'' asta. Succes!

| cLeriQue a răspuns:

Iei un antinevralgic.

| neutrino a răspuns:

Placere fara durere? Nu exista.

| Ne3quicKBăă a răspuns:

Buna adinelusha.

La primul contact sexual te va durea (nu va fi o durere mare) pentru ca se va rupe himenul, dar daca esti relaxata, va fi o durere placuta. Solutia ar fi sa-ti iei un lubrifiant. Sper ca ti-am fost de ajutor. big grin

| ioodiana a răspuns:

Asta depinde numai de baiat...la mine a fost o durere suportabila. daca te iubeste si il iubesti nu va durea, oricum dupa ceva timp se va transforma in placere.love struck