| SoniaRacz a întrebat:

Cand faci pentru prima oara dragoste te doare ceva?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unpicut. da` e suportabil daca e cata preludiu` inainte, si daca e tandru` parteneru`.

Sanatate numa` bine`!:*

P. S:Fata esti nu?big grin

9 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna si eu sunt virgina dar amauzit ca te doare "ceva"pentru ca trebuie sa se rupa himenul si depinde de fiecare p uni mai ptin p uni mai mt:-sda nu cred ca trebuie sa ne speriem ca nu a murit nimeni din asa ceva:*:*:*sh na trebuie sa fie si parteneru atent cu noibig grin

| andreea_9470 a răspuns:

Da doare un pic prima databig grin... dar totul pentru placerea, ce urmeaza dupahee hee

| Pedala a răspuns:

Sufletul daca ramai insarcinata

| rosto a răspuns:

La basca te doare.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da, te doare capul.

| Decebal a răspuns:

Sufletul te doare laughing

| dayanaa a răspuns:

Depide. daca esti foarte excitata si iubitul tau are grija de tine. stai linistita. fara stres. o sa fie ok:*

| SoniaRacz explică:

Da sunt fatahappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Esti fata sau baiat? laughing iar ideea asta cu " durerea " depinde si cu cine faci dragoste, daca esti fata si alegi un baiat mai bland e foarte bine! Poate fi si virgin considerand ca si tu esti virgina ( in cazul ca esti fata ) Iar durerea de care vb nu e chiar asa groaznica cum ai auzit, sincer nu pot sa iti descriu in detaliu ce simti pentru ca eu sunt baiat dar din cate am auzit si mi s-a spus ne e atat de groaznica ci mai mult ca o intepatura de ac iar unele au spus ca nici nu au simtit acea durere. tongue