| FanTpu99 a întrebat:

Acum aproximativ un an si jumatate am inceput sa plac o fata din clasa.Inainte vorbeam mult pe messs aproate toata ziua dar dupa vacanta de vara nu am mai vorbit pentru ca eu am fost plecat si nu ne-am mai contactat.Acum ea il place pe unul din prietenii mei si el o place dar problema e ca de ceva vreme cand stau pe langa ea am fluturi in stomac transpir si daca vorbesc cu ea nu ma pot uita in ochii ei si nu pot fi relaxat.Ce sa fac sa o uit sau macar sa nu ma mai simt asa in preajma ei?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Exista un film cu titlul " Fluturii sunt liberi". Pentru tine, cel mai bine ar fi sa nu mai stai inpreajma ei.