| Diana_4238 a întrebat:

Vreau sa va rog sa ma ajutati sa-mi spuneti daca imi place de el pentru ca la inceput imi placea de el la nebunie si acum simt ca nu mai imi place asa tare de el dar totusi cand il vad simt fluturi in stomac sau cand vorbesc cu el si ceva de genu ma simt ciudat simt ca inca il mai plac oricum cand nu e prin preajma nu am absolut nici cea mai mica problema si sa stiti ca mai simt ca is geloasa.va rog ziceti-mi parerea voastra

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Sa-ti zicem daca il placi sau nu? Dai semne ca da, dar nu stiu ce sa zic. Din faptul ca ai fluturasi in stomac si din faptul ca inca esti geloasa, reiesa ca iti mai place de el, dar daca nu esti sigura ar trebui sa-ti clarifici sentimentele. Tu te cunosti cel mai bine si numai tu iti poti da seama de asta.

4 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta.si inca imi mai place de el sunt sigura.happy cred ca iti mai place de el inca. thinkingwinking

kiss

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai gandi la nici un alt baiat gandeste-te doar la el ca u ai pe cineva la care te gandesty si el nu te baga an seama
ok pop sper ca ty-am fost de ajj pentru mai multe sf matei_vlad_92