| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile am avut primul contact sexual neprotejat si de atunci am dureri de burta din cand in cand, scurgeri vaginale incolore, senzatie de urinat mai des decat de obicei si de atunci tot stau stresata sad nu stiu ce sa fac am nevoie de niste sfaturi. Stiu ca daca el nu-si da "drumul" in mine nu am cum sa raman insarcinata, dar ma c-am streseaza gandul asta. Oare toate astea sunt deoarece abia mi-am inceput viata sexuala?
Am nevoie de niste pareri/sfaturi!
Va rog fara glume proaste! kiss

Răspuns Câştigător
| mrszilike a răspuns:

Apoi la unele fete ii asa dupa primul contact sexual...asa a fost si fosta mea prietena...tot chestile astea lea avuthappy
nu ai dc sa te speriihappy

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai luat o infectie de la el. Probabil nu si-a facut toate analizele necesare. Trebuie sa te vada cat mai repede un ginecolog pentru tratament.

| Sara2 a răspuns:

S-ar putea sa iti fi transmis vreo ciuperca ceva
si nu o mai face neprotejat cu ejacularea afara, ca nu e metoda tocmai sigura, din cauza lichidului preejaculator care se scurge inainte, si daca te mai joci mult, intr-o zi te poti trezi cu bebe in burta, sa speram ca de data asta ai scapat

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cati ani ai?

| luisanamy a răspuns:

Am 19 ani! Multumesc pentru raspunsurile date kiss

| MicutzhaTha a răspuns:

Daca nu si-a dat drumul in tine nu are cum sa fii insarcinata, este din cauza ca ai avut primul contact sexualwinking, si daca ai si urinat dupa contac si des chiar nu ai cum sa fii insarcinata! fundita?

| améliee a răspuns:

S-ar putea sa fie o candida. Exista anumite leacuri naturiste, dar cel mai bine este sa vezi un medic.

| fabio12_5592 a răspuns:

Cati ani ai?