| alexandra6413 a întrebat:

Buna, acum cateva zile am iesit afara cu o prietena, si niste tigani ne au urmarit, iar fetele alea aveau paduchi,,,, de cateva zile (2 zile de fapt) ma mananca putin capul, si imi este frica sa nu am paduchi! Va rog dati mi ceva ca sa dau din timp pe par, daca nu as avea parul pana la fund nu as fi stresata, dar nu vreau sa ma tund! De 3 ani ma chinui cu parul asta sa mi creasca! Va rog ajutati-ma! Scuzati categoria dar este o urgenta majora!

Răspuns Câştigător
| AndreiWolf a răspuns:

Paranix si scapi de toti fara a fi nevoie sa te tunzi, dar data viitoare fereste-te de persoane care nu au grija la igiena.

4 răspunsuri:
| Ioana0002 a răspuns:

Eu zic sa îţi dai cu gaz prin cap! Eu asa am scapat. Paranixul nu prea e bun, apar din nou.Gaz ul este cel mai bun, iar mirosul trece imediat, dupa două zile nu am mai simţit nimic!(m-am dat cu spray de casa în cap ca sa nu mai miroase). Sper să îţi dispara si da-te cat mai repede ca sa nu se inmulteasca!

Răspuns utilizator avertizat
| Hellofriends a răspuns:

În primul rând ar trebui să o pui pe mama ta să te caute în cap (în special în zona din spate, la ceafă) şi să vadă dacă e ceva. Dacă se dovedeşte că ai păduchi, sau ouă de păduchi, mergi la farmacie şi te interesezi de cele mai bune produse şi modul de utilizare happy

Răspuns utilizator avertizat