| anonim_4396 a întrebat:

Acum cativa ani am avut un prof de care mi-a placut mult, ma îndrăgostisem de el. El si-a dat seama atunci însă fără ca eu să îi spun, si-a dat seama probabil după felul în care îl priveam sau ii vorbeam. Am terminat studiile si de ceva timp am inceput sa vorbim pe site-uri de socializare spunandu-mi ca si el ma plăcea dar nu îmi putea spune... ne-am intalnit până la urmă, am fost la o cafenea, ne-am plimbat, am vorbit apoi ziua s-a încheiat cu sărutări pasionale care au venit din partea lui si a inceput sa imi faca oral. Acum inca vorbim si pare ca ma place destul de mult... Oare chiar ma place sau ar trebui sa am grija cu el?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz totul depinde pur si simplu de ceea ce doresti tu sa rezulte din aceasta relatie. Te sfatuiesc sa discuti cu el cat se poate de firesc si de normal pentru varsta voastra si sa-l intrebi care este intentia certa si reala lui in privinta eventualei legaturi dintre voi. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Cred că te complici prea mult.

| SG1995 a răspuns:

Dragă nu suntem cititori în stele.

Răspuns utilizator avertizat