| irinamateiii2000 a întrebat:

Buna! Acum ceva timp am cunoscut un baiat intr-o tabara.In tabara, sa fiu sincera, nu am simtit mai nimic fata de el, dar de ceva timp simt ca il plac. Vreau sa mentionez ca in tabara s-a purtat foarte dragut cu mine si m-a luat si de mana, dar cred ca din greseala.Acum ceva timp am vazut ca are cont pe o aplicatie unde pui intrebari anonime si i-am dat follow si el a dat follow back.Sunt sigura ca stie cine sunt, pentru ca am insta-ul in bio si m-a intrebat,, ce culoare preferi la par?’’(sunt sigura ca era el), i-am spus sa ghiceasca, iar el a spus culoarea pe care o are el la par.Pe insta am vorbit de vreo 3 ori(o data mi-a scris el)si de asemene cand am spus ca mi-e dor de cineva(pe aplicatia aceea anonima), a intrebat despre cine este vorba.Se uita la toate story-urile mele si chiar imi da impresia ca ma place.
Voi ce credeti? Sa fac primul pas sau sa mai astept? Tin sa mentionez ca el este din Bucuresti, dar mai vine in orasul meu, deoarece are rude aici, si chiar mi-a zis daca vreau sa ne vedem candva.

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu ai ce pierde dacă faci primul pas. Dacă îl placi fa-ți curaj. Sa nu regreți după ca ai așteptat și nu a rezultat nimic din asta.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sa fac primul pas sau sa mai astept? Să mai aștepți, cât? 10 ani?

| 1997onur a răspuns:

Nul cunosc in realitate deci nu stiu ce sa spun

| gogugogugogu a răspuns:

Poti sa faci primul pas dar sa ai grija sa nu fie duplicitar, sunt multi care profita de faptul ca sunt placuti de fete pentru a le atrage in pat.