| Tukann a întrebat:

Buna, acum ceva timp am fost diagnosticat de catre un medic dermatolog cu balanita candidozica,mi-a dat un unguent si a ameliorat mult situatia dar nu de tot, inca mai simt anumite usturimi, plus ca am si acele mici papule care parca intr-o parte ma cam deranjeaza, sau nu stiu li se transmite si lor senzatia aia de usturime.Ce ar trebui sa fac? Am luat si antibiotic, amelioreaza doar pe o perioada scurta de timp.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa te prezinti si la sectia urologie pentru a fi consultat si de un medic urolog. Acesta ti-ar putea oferi si sfaturi in privinta acelor papule peniene. Sau sa te prezinti la un medic specializat in boli dermato-venerice. Multa sanatate!

| Tukann explică (pentru corbulalbrosu):

Am fost si la dermato-veneric ...si nu a gasit nimic ...am facut si wdrl si tpha