| Oups1469 a întrebat:

Acum doua saptamani mi.am inceput viata sexuala. Prietenul meu a fost perfect. S.a purtat exemplar..nu a durut deloc.el avand experienta a stiut ce sa faca. In schimb eu fiind virgina am sangerat si prima data... si a doua data (urmatoarea zi dupa) si a treia data. Am sa facem o pauza si oricum mie mi.a venit menstruatia. La 3 zile dupa am mai incercat o data si iar mi a curs sange. De la ce? Sa fie ceva grav tare?

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

E bine, nu-ti fa griji nu este nimic grav. asteptati pana se vindeca rana ca aveto vreme. spune-i sa se miste incet o vreme cand incepeti din nou. in plus va veti simti mult mai apropiati daca o faceti incet, cu miscari lente si focalizati-va pe partea afectiva.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este nimic grav, dar fa o pauza de cateva zile.

Răspuns utilizator avertizat
| Oups1469 explică:

Oh. Multumesc mult