| Rebeccarebecca27 a întrebat:

Bună! Acum o zi am facut neprotejat cu partenerul meu. De atunci, mereu cand urinez simt o durere înauntru, dar si dupa urinare ma doare cateva minute. Am mai facut neprotejat dar nu mi s-a mai intamplat. Ce ar putea fi?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Infectie urinara, dar facind sex ne protejat te riști si poti lua boli cu transmitere sexuala, chiar asa de scumpe sunt prezervativele? Te risti aiurea pentru ce? Mergi luni la ginecolog sa te puna pe tratament ca altfel se va agrava situatia, ce varsta ai?

| Robert2526 a răspuns:

Infectie urinara

| IamJoKeR a răspuns:

Probabil durerea se datoreaza unei infectii si ar trebui sa mergi la medic

| GeaninaGeanina782 a răspuns:

Ai infectie urinara mergi la doctor pentru tratament in 2-3 zile esti ca noua

| Alexandralore a răspuns:

Posibil infectie urinara