| andreeacatalina66 a întrebat:

Acum o zi m.am dezvirginat si a fost foarte naspa...
Si nu m. ia curs deloc
Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Deci tampenii ai primit ca raspunsuri.eu nu am fost nici larga si nici labartata cum scriu desteptii de mai jos si iti spun eu ca difera da la una la alta nici mie nu mi-a curs sange si ca e cu asta.stai linistita nu ii nimic neobisnuit si nu ai nevoie de ginokolo.ce ar fi daca ne-am duce toate la ginokolog in urmatoarea zi dupa dezvirginare.hai sa fim seriosi. daca te simti bine tu insuti azi tot ii in regula si daca te-a durut ii normal.sange nu i-a curs deoarece nu ti s-a rupt himenul si daca o faci de cateva ori o sa ti se rupa si e posibil sa ramana pe penisul prietenului tau ceva urme de sange.nu te STRESA! pop

7 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Pentru ca nu le toate fetele le curge sange.Inseamna ca ai vaginul elastic.Important e sa te simti bine cand faci dragoste! te pup:*

| Comeandtellmesomething a răspuns:

@anka89 ce-i ala ginokolo?

| Daniella a răspuns:

Inseamna ca ori himenul tau este elastic, ceea ce inseamna ca ti se va rupe mai greu.ori nu avea baiatul penisul potrivithappy

| Alec a răspuns:

Pentru ca esti putin mai labartata... Asa te-a facut mama natura, asa cum unora le-a dat un penis mai mic, altora unul mai mare. Sau poate ca nu ti-a rupt himenul. Eu unul nu am facut-o niciodata cu o virgina, dar un prieten mi-a spus ca s-a chinuit odata vreo 10 minute sa "intre" calumea.

| HahahaAb a răspuns:

Pai la unele e diferit, adica poate sa curga, poate sa nu...eu stiu ca nu e nimic rau, dar pentru orice eventualitate mergi la ginecolog... pupici!

| fazu a răspuns:

Ca esti prea larga de la picioru scaunului asa ca taci in cristosi mati

| andreeacatalina66 explică:

Fazu ce dracu vorbesti nu t e inteleg