| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu prietenu meu care credea ca l-am inselat si am facut sex cu altu. eu ii promisesem lui [sunt virgina]. i-am zis ca poate sa se uite ca sa ii dovedesc ca nu am facut nimic cu nici un baiat. el si-a bagat degetul mijlociu in vaginul meu ca sa vada... a intrat tot degetul si nu m-a durut deloc, nu mi-a curs sange. chiar am simtit placere. oare mai sunt virgina? si daca m-a dezvirginat el atunci. de ce nu m-a durut deloc sau nu mi-a curs sange? ma tot intreb oare mai sunt virgina sau nu?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Foarte scarboasa treaba, te-ai comportat mai rau ca o bucata de carne intr-o piata de cartier!

Ai himen elastic, dar chiar si prin acea joaca cu degetul el te-a dezvirginat (moral, mai ales).

El e un nesimtit, iar tu n-ai pic de demnitate!

Va potriviti?!

| Pupily92 a răspuns:

Nu te-a durut pentru ca ai fost umezita. daca erai uscata complet(si degetul lui la fel) te-ar fi durut.

| Pupily92 a răspuns:

Dezvirginarea se face printr-un contact sexual. ti-a bagat degetul in vagin, esti virgina. daca iti baga penisul, nu mai erai virgina.

| babygyrl a răspuns:

Nu cred ca mai esti virgina.
Depinde de organismul fiecarei fete, poate tu ai himenul elastic si din acea cauza nu ti-a curs sange.

| Liviu3478 a răspuns:

Asta te va ajuta cu siguranta http://www.seximus.ro/intrebari_sex/virgin_4.php
Se intampla la multe persone asta. :D
Daca iti e de ajutor poate o funtitza :D

| anonim_9938 a răspuns:

Daca tu crezi ca nu te'a durut cu degetu, sa nu crezi ca la fel va fi si cu penisul
compara grosimea cel putin.
va fi o diferenta mare sa stii

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Cu degetul nu doarehappy, si sunt fete la care nu le curge sange.

Insa la primul contact sexual e foarte posibil sa doarahappy.

Probabil te-a dezvirginat dar nu de totbig grin[adica nu a rupt de tot himenul]

Grija de tine:*

| a lui ;x a răspuns:

Nu are cum sa nu ma fii virgina straight face dk doar degetu` l-a bagat... sh mai ales depinde cat de adanc l-a bagatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te poti dezvirgina cu degetuhappy