| geogi a întrebat:

acum seara am vorbit cu fostul prieten la telefon si i-am spus ca l-am vazut cu prietena lui si am spus si locu unde l-am vazut si a spus ca nu o fost el si m-a intrebat ca eu unde am fost si am spus ca veneam de la suc si tot insistat sa ii spun cu cine am fost la suc si am spus ca nu are importanta si mi-a inchis, eu i-am scris in sms asa:auzi draga mie nu imi inchizi telu ca nu iti permit din moment ce nu avem nici o legatura unu cu altu n-am motiv sa iti zic unde am fost si cu cine si mi-a raspuns: da bine daca asa zici. dar nici eu nu iti permit sa vorbesti asa.

am raspuns inapoi:da cum te-am vorbit? eu consider ca am vorbit asa cum trebuia sa vorbesc de mult.interogheaza pe altcineva nu pe mine ca nici eu nu te intreb cu cine si unde ai fost...am facut bine? pana acum am vorbit tot frumos cu el si tot eu l-am cautat dupa aceea m-a sunat sa ma intrebe cu cine am fost si de vreo 10 ori mi-a pus intrebarea asta oare mai tine la mine?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vina îţi aparţine! Dacă nu mai sunteţi prieteni în ce calitate l-ai întrebat cu cine era? Nu ai niciun drept asupra lui, se întâlneşte cu cine vrea.
Insistă ca să fie scorul egal, ce nu ai înţeles?
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi tu încerci să-l interoghezi şi te superi când îţi răspunde cu aceiaşi monedă?laughing
Cine e ipocritul aici?

| Flav a răspuns:

Aham, tu nici usturoi n-ai mancat si nici gura nu-ti miroase, nu?
Auzi dragaaa, dar care-i problema cu cine umbla el daca este fostul prieten? Ce te mai preocupa asta?
Nu, nu mai tine. Esti doar o piesa in jocul lui de puzzle.

| Dizzydizz a răspuns:

NU. Ignora l. O persoana ca el nu merita atentia ta, timpul tau nici atat.
Lasa l sa vb singur. Dai ultimul sms asa:Talk to the hand happy.:*

| Stefania a răspuns:

Da ai facut bine ca ai trimis aceste mesajehappy. Nu vreau sa t dezcurajez sau ceva degenusad, dar eu nu cred ca tine la tinesad. Din moment ce a fost cu alt :-

| jony a răspuns:

Poate a stat si el de vorba cu ea, nu e ceea ce crezi tu, sau tu daca iti vezi prietenul ca vorbeste cu o fata gata il lasi? Nu e bine ceea ce faci, pai daca nu i-ai vazut sa se sarute sau una alta nu are rost sa te certi,!happyOamenii mai vorbesc intre ei!happy

| miny a răspuns:

Da cred ca inca te place sau e doar gelos.Probabil era obisnuit sa stie tot ce faci si cred ca, din cauza ca tu nu i-ai spus cu cine ai fost la enervat happy

| anonim_7264 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa ii mai dai importanta.scuze ca iti zi dar o data ce l-ai vazut cu altcineva e clar ca nu simte ceva special pentru tine si ca a ales sa fie cu altcineva. din kate imi dau seama el e gelos, asta doar pentru ca el considera ca ce a fost al lui doar al lui ramana. sper ca ai inteles si bafta