| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Acum un an am vazut un baiat pe facebook si pur si simplu m-am indragostit!

L-am intrebat pe chat de unde este si cati ani are si am avut o surpriza placuta. Statea intr-un sat din apropiere. I-am cerut idi-ul.

Bun. A 3 a zi ma trezesc cu el in satul meu. Nu am putut sta de vorba pentru ca a trecut pe langa mine fix cand ma urcam in masina sa plec.

Cand m-am intors acasa mi-a lasat pe mess un mesaj cu : "Da-mi un buzz cand intrii "

Ii dau buzz si imi cere numarul si i l-am dat!

Dupa 2 saptamani ma suna. am vorbit noi ce-am vorbit apoi nu mi-a mai dat nici un "buna' sau un "cf" timp de 3 luni ce-i mai dateam eu si era o conversatie seaca: "Buna cf?" 'bine"' u' 'bine'

Daca am vazut asta am spus ca nu ma place si ca si-a batut joc de mine!

Dar inainte sa luam vacanta am fost racita si nu stiu ce i-a venit prietenelei mele sa-mi puna pe perete " maine vii la scoala"

Eu am raspuns ca nu pentru ca sunt racita.

A 2 a zi ma trezesc cu el pe mess :" Stii si eu sunt racit si nici eu nu merg la scoala!"

De atunci nu am mai vorbit decat conversatii din astea seci!

Parere : Ma place sau nu?

Mentionez el e a 9a si eu a 8a. La anul o sa fim in acelasi liceu.

Daca dati raspunsuri stupide nu le mai dati!

1 răspuns:
| david444 a răspuns:

Dupa parerea mea, el te crede draguta, si... totusi cred ca nu este pregatit, ca si eu am facut asta unei fete anul trecut dar nu era pentru ca nu-mi placea de ea si pur si simplu pentru ca nu eram pregatit, si cand prinzi opurtunitatea ii spui ca il placi si daca zice ca da este misto, iar daca zice ca nu mergi mai departe
Succes, sper ca te-am putut ajuta