| bybyshor18 a întrebat:

Buna!..acusa vine ziua prietenului meu si nu stiu ce sa ii fac cadou...va rog din toata inimioara mea dau si fundita...ma puteti ajuta voi cu niste idei?

8 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

O cina pe marginea unei ape in doi si un vin bun restul vine la sine.cel putin asta mi-ar placea mie, si crede-ma eu sunt cu adevarat pretentios.

| tedycrisstedycriss a răspuns:

Deci.thinking ii poti lua un ceas...baietiilor le plac ceasurile, masinile dar si PARFUMURILE, deci uite inca o idee.laughingpoti sa ii iei si o carte, doar daca stii ce poate citi.happy. sper ca te'am ajutat:* succeswinking

| bybyshor18 explică (pentru tedycrisstedycriss):

Parte cu parfumul ar fi o idee...dar nu stiu mi se pare putin doar un parfum... vreau si ceva care sa il impresioneze pe langa acest parfum... ceva original...sad...da nu stiu ce

| TruLeaLea a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa daruesti un parfum! Eu asa am facut...O sa-i fie de folos nu ca pernutza sau wiskey care dauneaza si isi poate lua oricind.

| BabyGiirl a răspuns:

Cred ca ai putea sa ii iei un parfum si sa cauti brelocuri cu fata si baiat sau o inima impartita sa aveti amandoi la fel :d
Daca vrei sa comanzi online ceva, cauta aici: http://www.fungift.ro/magazin-online-cadouri/index.html

| Gabriella_7163 a răspuns:

Pai ii poti duce o perna in forma de inima, o sticla de wiskey sau orice alta bautura, un set de acelea pentru barbati de la nivea, fa etc. Si o cutie de bomboane...big grin (sau in caz ca nu vrea nimic de la tine dai un pupic:*)

| bybyshor18 explică (pentru Gabriella_7163):

El e cam pretentios...nu ii place orice...si nu stiu ce sa ii iau...x_x

| Gabriella_7163 a răspuns (pentru bybyshor18):

Pai si de unde sa stim noi ce ii place lui :S tu ar trebui sa stii deoarece tu il cunosti cel mai bine...happy