| AOD a întrebat:

Buna againlaughing!
Sti-ti ca v-am zis ca plac 2 baieti ei bine acum nu stiu ce sa mai cred. Pe primul baiat care nu l-am vazut de o luna il iubesc si cand e si cand nu e, iar pe celalalt cand nu e il vreau si, cand e nu am nici o atractie fata de el.
Oare ce e cu mine il plac sau nu?
E asta din cauza ca ma simt vinovata din cauza primului?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Mai bagat in ceata totala. da asta ar fi singura explicatie logica.ca il iubesti pe cel care l-ai parasit.si al 2 lea iti este dor de el atunci cand nu este.iti aduce aminte de celalalt...
Nuj daca il iubesti pe primu.probabil e o atractie puternica. dar cu al 2 lea nu ai nici un borshappy
Ori te duci la cel care l-ai parasi si iti ceri iertare in spernata ca va fi cu tine. ori il lasi pe asta sa isi gaseasca o fata calumeawinkingcare sa tina la el si tu sa iti cauti altu. dar numa unu ca iar ai sa ajungi asa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun din experienta proprie: nu alerga dupa doi iepuri ca nu mai prinzi niciunul. alege o cale si mergi pe ea fara sa te mai uiti inapoi. daca iti dai seama mai apoi ca nu era calea cea buna asta este, alegi alta. poate nici cealalta nu ar fi fost. stabileste pe care il vrei si uita-l pe celalalt, altfel iti faci rau singura