| yomotherfucker a întrebat:

ajutati-ma scuze. de gramatica ma grabesc. Deci prietena mea cica si'a bagat degetu in asa si ii era frica sa nu ii se rupa chestia aia ma rog la fete ca panza de paianjen care te dezvirgineaza asa. ma rog si e curioasa daca iti baga degetu sa poata sa se dezvirigineze :d scuze de intrebare din asta da nu are net si ma enerveaza toata ziua daca am aflat etc happy scuze va rog raspuns urgent dau fundita multumesc!

7 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Fata asta m eu impresia ca esti chiar tu! Asta daca nu ti-as schimbat intre timp sexul laughing

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Fataa aceasta vrea un sfat nu comentari

| covaci101 a răspuns:

Sunt multe carti de specialitate in care sa afle amanunte despre viata sexuala.Prietena ta trebuie sa stie ca se poate dezvirgina pur si simplu accidental si daca merge cu bicicleta, uneori chiar fara sa-si dea seama de acest lucru!

| starmaker a răspuns:

I-as propune sa faca ceva mai util cu degetele si sa bage acolo ceva barbateschappy

Răspuns utilizator avertizat
| spek a răspuns:

Din cate stiu de la fete doar daca bagi degetu usor nu inseamna ca nu mai esti virgina doar daca faci chesita asta repetat, pana la urma o sa te dezvirginezi

| Tantaruldenuci22 a răspuns:

Spune-i sa manance spanac cum face PApai si ii trece!