| 25lei a întrebat:

Daca baiatu si'a facut laba dimineata si a avut pe deget sperma si nu s-a spalat si in ziua aia, seara a bagat degetu in vaginul fetei(ea virgina fiind) poate sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
| Swal a răspuns:

E imposibil. Spune-i ca nu are de ce sa se ingrijoreze. La contactul cu oxigenul, spermatozoizii mor cam dupa 5-10 minute. Motivul de ingrijorare ar fi sa nu capete vreo boala, daca inteligentul nu s-a spalat pe mana toata ziua, punand mana pe diferite chestii, e posibil dar iti zic eu ca e sigur, sa fi avut anumiti microbi pe mana. Indicat ar fi sa-i ceara o igiena la sange, bineinteles ca si ea trebuie sa aiba o igiena adecvata. Sper ca te-am/v-am ajutat happy

19 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Inseamna ca baiatul este scarbos.Pentru ca a stat toata ziua nespalat pe maini.

| unknownn a răspuns:

Cum dracu ba sa faci laba si sa stai o zi intreaga cu mainile nespalate. De cate ori ai bagat mana in gura? De cate ori ai mancat? Cu cati oameni ai dat mana?

| Azµre a răspuns (pentru unknownn):

rolling on the floor E bine, faci laba nu te speli, wtf... în ce lume trăim.
Mă mir că n-am văzut până acu o întrebare de genul : Ce gust are sperma?

| unknownn a răspuns (pentru Azµre):

Eu am vazut happy

| larrii a răspuns (pentru Azµre):

You must be new here laughing au fost si intrebari de astea..cu sutele

| Vix999 a răspuns (pentru Azµre):

Draga, sapunul nu mai e cool laughing)

| Azµre a răspuns (pentru larrii):

Trist. Foarte trist.

| darrio2007 a răspuns (pentru Azµre):

A fost asemenea intrebare.

| Azµre a răspuns (pentru darrio2007):

Trist

| darrio2007 a răspuns (pentru Azµre):

Foarte trist.De la o fata de doar 12 ani.Cred ca o vroia pe paine.In loc de Nutella.

| 25lei explică (pentru darrio2007):

Ii o intrebare. De unde sti tu ca am 12 ani? si nu ii vorba despre mine. Oh God. e doar o intrebare. raspunzi? bine. Nu? si mai bine. Te agiti ca un Pepsi.winking

| MadRaven a răspuns:

Nu e nicio sansa, spune-i etei sa stea linistita!
Baftă!

| Oana92 a răspuns:

Nu e posibil, dar e foarte trist ca cineva nu se spala o zi intreaga pe maini in secolul xxi...si e si mai trist ca fata aia a fost atata de idioata incat l-a lasat sa-si bage degetele prin ea daca nu s-a spalat pe maini inainte...

| darrio2007 a răspuns (pentru Oana92):

Parca ea stia cu cine are de a face.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Daca ti-l baga in gura cred ca da

| hotdesire a răspuns:

Nu poate ramane gravida pentru ca spermatozoizi mor repede in mediul deschis deci nu au avut cum sa mai ajunga in vaginul fetei.

| MeandYou123 a răspuns:

Este o intrebare mai mult decat jalnica, sincer.Omule spala-te pe maini, si apoi vorbesti cu noi.Brrrr

| 25lei explică:

A da. si dupa 2 zile, i-a venit ciclu normal.