| Șhoghetăn a întrebat:

Buna all. ajutati-ma si pe mine vva rog. Ce cadou pot sa ii iau unui baiat si specific ca acel baiat este prietenul meu. se aporpie ziua lui de nastere si eu nici nu stiu ce cadou sa ii iau crying

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Daca se barbereste, o trusa gilette, aparat sau rezerve pentru aparatul pe care stii ca il are, spuma de ras, aftershave nu strica. Este cel mai ok sa iei la un baiat un lucru pe care stii ca o sa-l foloseasca. Poate fi si un pulover, tricou cu imprimeu cu filmul lui favorit, Sau poate stii ca i s-au stricat castile, poti sa-i iei niste casti mai bune pe care sa le foloseasca, sau poate foloseste difuzoare, whatever.
Poti sa-i mai iei si ceva mai sentimental pe langa, chiar daca noi suntem mai pragmatici, ceea ce stim ca este din inima voastra, tinem langa inima noastra.

1 răspuns:
| Silvyku a răspuns:

Fai cadou ceva simplu dar sa aiba o valoare emotionala pentru el!winking