| Irina_9928 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine, va rog, cu o idee de cadou (pentru un baiat). Detalii: pentru ziua de nastere, varsta 20 tongue
Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| problematic a răspuns:

Depinde de bugetul de care dispui si de ce ii place omului. Daca este un tip mai office, ii poti lua o camasa cu butoni, sau doar butoni, un stilou, un ceas. Daca e normal tipul, ia-i un mp3 player. sau un ipod. Daca e cocalar, de ziua lui du-te la el cu o sticla de bautura (whiskey sa fie).

| Clover a răspuns:

Daca esti apropiata de el poti face in photoshop un colaj de poze cu voi, poti lua o baioneta sau sabie artizanala daca e pasionat de asa ceva, sau un parfum ( recoman str8 pentru ca e destul de preferat de toti barbatii), sau poti lua un set de paharele de shoturi laughing