| stacey01 a întrebat:

Buna all! Nu credeam c-o sa am nevoie de ajutorul vostru TPU.Deci, vara asta am fost la tara insa prima de aceasta ma scriam cu un baiat, el tot spunea mereu c-o sa ma astepte si ca arde de nerabdare ca sa revin, uite c-am si revenit insa el m-a facut sa inteleg ca nu mai vrea sa tina legatura cu mine, insa astazi imi gasesc un sms in telefon trimis de el in care-a scris :"Buna, e totul bine? Deci si de am incheiat-o insa asta nu vrea sa zica ca nu mai putem comunica... Suntem amici oricum happy. " Ce ma fac? Faptul ca i-l vreau nu ma lasa.

2 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Invatati sa scrieti corect in romana. Seriooos. Ce varsta ai? Nu stii scrie, dar ai net, si esti interesata de iubire....bla, bla. Trist

| daassh a răspuns:

Nu ne intreb pe noi ce sa faci, daca vrei ti legatura cu el, daca nu, nu, nimeni nu te obliga sa faci ceva, fa ce-ti spune sufletul.Succes!