| yonel321 a întrebat:

Buna all.:*. Sunt baiat am 14 ani si nu stiu ce sa fac.Sunt cu o fata de 2 zile o iubesc pot spune si ea ma iubeste credeti asta nu spuneti ca nu stiu cei iubirea...Ma suna mereu.Si dp 2 zile trebuie sa plece in Spania ca pleaca si parintii ei.Si a spus sa nu o uit deloc ca ma iubeste sia cerut mii de scuze ca pleaca mi-a spus ca ma iubeste de 1000 de ori si eu la fel! Dar acum.Sa dus fostul iubit care inca o iubeste mult la ea in spania.Si sta cu ea in camera pentru ca parintii iubiitii mele cu parintii fostului iubit al iei se au ca fratii.Si ea mi-a promis ca nu va sta cu nimeni altcineva in afara de mine chiar daca nu voi vorbii cu ea o perioada si o cred! Ce spuneti.crying o sa stea cu fostul iubit?crying sau o sa ramana cu mine

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ca stau exact cum a zis ea ca fratii. din moment ce sta cu tine cu tine sper sa ramana.

| alylove15 a răspuns:

Daca chiar te iubeste, nu se va combina cu fostul, si va astepta sa va intalniti din nou in Romania.

| Maothecat a răspuns:

Stii cum e. ochii care nu se vad se uita. Nu vreau sa iti distrug sperantele dar daca el o iubeste atunci ma gandesc ca va face orice ca saa fie cu ea.Si probabil ea daca te iubeste nu ar trebui sa ii raspunda lui.

| Marius2011 a răspuns:

Acuma depinde sunt 2 zile.omule.daca era macar 1 saptamana era ceva fata tia promis acum ai si u incredere in ea. ca daca te iubeste tot la tine se va intoarce iti garantez eu

| Silvya18 a răspuns:

Daca tia promis ca sta cu tine atunci calmeaza-te, chiar daca sta cu altcineva mai sunt fete :*

| anonimussssssss a răspuns:

Nu exista iubire doar senzatie de atasare.
ochii care nu se vad se uita
iti dau un sfat zic eu bun sa-ti gasesti pe altcineva ca cine stie cand vine ea si iti zic eu ca o sa-si faca si ea prieten cat de curand
bafta la agatat
asta nu e varsta de iubit asta e varsta de distractie

| Polaris a răspuns:

Aşa scrii tu la 14 ani? Trist, nene, trist.

| star4all a răspuns:

Uite asculta melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=KLjBeSXMI6I aprinde-ti o tigara si relaxeaza-te :))

PS : Nu vad de ce iti faci atatea griji daca ti-a promis ca nu sta cu nimeni altcineva. Lasa-i spatiu arata-i ca ai incredere in ea e cel mai bine;)

| giulianito a răspuns:

Ba tu ce esti prost ii normal ca se va duce la ala mai ales ca stau intr-o casa! gandeste-te oleaca!

| florina549876 a răspuns:

Hmm. probabil o sa stea cu el cat e acolo si pe urma se intoarce la tine. asa sunt fetele laughing