| andradraniceanu34 a întrebat:

am 11 ani.stiu ca e prea devreme pentru o relatie dar imi place foarte tare de un baiat din clasa a 6(eu sunt in a 5a) si lui de mine.problema este casi prietena mea cea mai buna este indragostita de el.mama ei este prietena buna cu mama acelui baiat si a rugat-o sa-l intrebe daca o place el a inteles ca amica si a raspuns DA.prietena mea nu stie ca mie imi place de el. nu stiu ce sa fac? daca ii spun o sa se supere foarte tare pe mine help

8 răspunsuri:
| Vanesituca a răspuns:

WTF fata cei cu relatiid e la varsta asta? tot nu inteleg copii din ziua de azi is obsedati sa aiba iubiti sau iubite si unele fete ajung sa si-o traga de la 12 13 ani ca le e frica sa nu isi piarda pe iubitasubig grin VoT DACA E TRUEbatting eyelashes

| xALeXdXx a răspuns:

Deci la voi 2 nu poate fi vorba de o dragoste cu patima si cu foc cum se spune in popor ci doar dragoste de copil [dupa parerea mea dragostea de copil este cel mai frumos lucru datorita faptului ca aceasta relatie nu s baseaza pe relatii sexuale ci doar la iubire pura sincera si adevarata]deci iubitiva in felul vostru ca nimic nu este gresit in a iubi happy

| gabytz18 a răspuns:

De multe ori este bine sa-ti asculti inima. Daca reusesti sa-ti fai prietena sa inteleaga ca trebuie sa-l lasati pe el sa aleaga e ok, dar la varsta voastra cred ca o sa se iste o acearta. NU incurajez un anumit fel de relatie, dar de la varsta ta ar trebui sa ini antrenezi socializarea.

| justbleahh a răspuns:

Ma lasi...nu e indragostita.doar ilplace...prima data intr-o relatieplacde o persoane. poate chiar ft mult. dar indragostita ma lasilaughing)))))))))

| justbleahh a răspuns:

Ma lasi...nu e indragostita.doar il place...prima data intr-o relatie prima data iti place de o persoane. poate chiar ft mult. dar indragostita ma lasilaughing)))))))))

| justbleahh a răspuns:

App. nici nu cred ca v-a aparut,, pufu" sau ca macar aveti si voi niste tatilici mici si voua va arde de iubiti? lolrolling on the floor)))))))))

| 21312gg a răspuns:

Sincer acum.la 11 ani.vad ca voi astia de 11 ani o ardeti mai rau IN LOVE ca astia mai marilaughingtu mai bine mai asteapta si continua sa iti vezi de treburile tale.nu de baietioh go on

| deny123 a răspuns:

Better Love Story than Twilight.