| Taietelul98 a întrebat:

Am 13 ani si am o problema. Mie rusine si sa ma urinez la baia de la scoala...Pentru ca tot timpul trebuie sa zica cineva ca am penisul mic. E in jur de 8 cm si putin cand e in erectie. Ce ar trebui sa fac big grin?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Intra in cabina, sigur aveti la scoala si cabine, chiar si in toaleta baietilor! Si nu te mai vede nimeni.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca tu nu te respecti, cum s-o faca altii?

''taietelul'' spune tot...

Ai 13 ani mami, lasa-l sa creasca saracul si pana la urma gandeste-te ca farmecul si personalitatea ta nu se calculeaza in functie de ''cm de penis''.

| ruPfashu a răspuns:

Sa nu-i bagi in seama. Esti in crestere si pana la 20 si ceva de ani o sa iti mai creasca.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Pai malaughing) u abia ai 13 anilaughing) lasa-l ca iti mai creste si tie.cine stie dupa aia te plangi ca e prea mare

| pedobear_1294 a răspuns:

Sa te duci la baia pentru fete.

| anonimutz a răspuns:

Nu trebuie sa tii cont de asta deloc! esti unul dintre multe intamplari pe care le-am auzit pe la prietenii mei. Nu are treaba nimeni cu tine!