| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 13 ani si imi place de o fata dar nu tiu cum sa ii spun eu sunt cam timid de felul meu va rog sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

Pai intai afla daca si ei ii place de tine. Si apoi poti s`o faci prin gesturi in primul rand.Acorda'i atentie spune-i complimente, mai afla si tu despre ea ce'i place ca sa stii cum s`o abordezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza timiditatea. Unele fete adora baietii timizihee hee. Nu trebuie sa i-o spui, da-i de inteles asta. Cand vezi c-a prins ideea si ca ii place, spune-i ca da, o placi.