| lorykutzza1998 a întrebat:

Buna am 13 ani si peste cateva zile am prima mea intalnire cu un baiat de 16 ani.Imi este frica ca vrea sa ne sarutam si eu nu am mai facut-o pana acum nu vreau sa ma creda o copila si nici sa fac un fresch kiss asa din prima. Ce sa ma fac? il las sa ma sarute? imi e frica de sarut. ce ma fac. Iam spus ca e prima mea reatie dar daca el vrea sa se sarute din prima cu limba ce ma fac

Răspuns Câştigător
| MaRiaYoAna99 a răspuns:

Nu fii speriata de un sarut..nu trebuie sa saruti perfect. Daca si tu iti doresti acel sarut totul va veni de la sine.Nu te mai gandi ca nu o sa poti sa saruti asa cum vrea el.Lasa-te dusa de val si ai sa vezi ca o sa fie totul super ok. Daca el chiar nu e multumit de felul in care saruti tu, explica-i ca poate nici el nu era mai bun la varsta ta. Spune-i ca esti incepatoare si ca peste putin timp o sa stii si tu cum se face.Inca o data iti spun sa nu te mai gandesti sau sa ai emotii de felul in care saruti.Lasa-te purtata de las. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!happy

| lorykutzza1998 explică (pentru MaRiaYoAna99):

Si eu vreau sarutul dar tot imi este team in orce caz o sa tin minte sfatul tau multumesc

| MaRiaYoAna99 a răspuns (pentru lorykutzza1998):

Daca vrei da-mi add la id : maria_pisicutza99@yahoo.com si mai vorbim acolo

| lorykutzza1998 explică (pentru MaRiaYoAna99):

Da-mi add caci tiam trimis cerere sau trimite-mi tu lory_coool@yahoo.com

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vrei sau nu, la 13 ani esti o copila si deja iti doresti jocuri destinate adultilor. Daca vrei totusi sa te saruti cu un baiat, incepe clasic, lasa limba in pace. Ce pacat ca ceri aceste sfaturi de la TPU si nu de la parintii tai.