| Bib a întrebat:

Buna am 13 ani si sunt fata
Acum 4 luni mi-a placut foarte tare de un baiat.
Si el mi-a zis intr-o seara ca vreau sa-l intreb ceva?
Eu i-am zis da :Vrei sa fii cu mine?
El a zis ca n-a inteleS si m-am dus si l-am sarutat ne-am sarutat de 2 ori si dupa aia el a plecat acasa m-a chemat dupa colt si ne-am sarutat din nou. si am continuat asa 2 saptamana. si n-am fost impreuna era seara si o prietena a dormit la mine si eu plangeam din cauza tipului si ia trimis mesaj prietenei mele vrei sa fii cu mine? ea a zis da, eu am inceput sa plang si mai tare va dati seama ce simteam eu atunceea. Acum cateva saptamana. cam 2 sa zicem asa a inceput din nou tot asa a zis ca vrea sa avem o relatie dar inainte trebuie sa-i demonstrez ca tin la el, si am tot fac asa 2 saptamana. saruturi tinut de mana fara sa fim impreuna. Un preten de al lui mi-a explicat ca daca vreau sa-i demonstrez trebuie sa-mi incep relatile seuale cu el si sa fac eu primul pas etc.eu am ales sa NU ma bag in asta desi il iubesc pe baiatul acela si acum! am uitat sa va zic ca ne-am certat de 2 ori si eu mi-am facut 80 de taieturi pe mana pe ambele. nu stiu eram asa suparata. nu stiu ce e cu mine ma simt din ce in ce mai rau, ce credeti isi bate joc de mine? am uitat sa mentionez ca iarna trecuta i-a placut de mine foarte tare ar n-am vrut sa fiu cu el. Acum mi-as dori dar se comporta ca un gunoi, n-am ideei. Va rog ajutati-ma nu mai suport! multumesc

Răspuns Câştigător
| Яùxsi a răspuns:

Tu iti dai seama ce mult ai gresit?! Ti-ai facut 8o de taieturi pe maini doar pentru ca el isi bate joc de tine?! raised eyebrows baiatul asta nu te merita. viata e lunga si pana la urma nu s-a sfarsit lumeahee hee ai timp destul sa iesi in lume si sa cunosti destui baieti care sa te merite intr-adevar. happy

12 răspunsuri:
| Andreea_7493 a răspuns:

O sa iti treaca, ai 13 ani, ai toata viata inainte sa iubesti pe altcineva.Cand o sa te astepti mai putin o sa apara o persoana care o sa stie sa te aprecieze. UIta-l pe baiatu' asta, chiar nu merita.si nu e primul', nici ultimu' baiat de pe lumehappy Nu mai fi asa negativista ...iesi cu prietenii, ocupa-ti timpul cu ceva util :*

| Boo a răspuns:

Daca pentru el o monstra de iubire e sexul.nu merita.si pote ca i`a placut de tine da` nu sa aiba ceva de durata...si treaba e ca atunci cand te implici mai mult atunci te loveste cel mai tare.isi cam bate joc de tine. daca tinea la tine se purta frumos si nu statea cu tine doar cand avea chef

| ingerell a răspuns:

Isi bate joc de tine. incearca sa il uiti.
ai 13 ani fato lumea nu se opreste aici
la 13 ani daca hotarasti sa ai prieten, incearca sa nu faci mai mult decat o plibare, o tinere de mana, un sarut. nu se merita. plus de asta, sa nu te mai tai p maini. pentru nimeni si nimic in lume. baieti existatongue

| unknown_5004 a răspuns:

Sa stii ca ceva asemanator am patit si eu sad
si tot cu taieturi pana cand o pr de-a mea nu mai suporta sa ma vada asa si i-a zis si cand mia vazut taiaturile o zis ca l-am dezamagit si ca o sa se supere pe mine daca mai repet lucur asta si normal ca n-am mai facut-o laughing tot ce zice pentru mine e sfantsigh desi are alta prietena de 2 ani (noi de cunoastem de un an jumate ). am trecut prin multe sad mai multe rele decat bune.
Daca ti mult la baiatu ala n-ai ce face straight face pe bune.
m-am ars si eu si nu stiu cand moi vindeca.
Ai grija de tine si. nu stiu incearca sa-l uiti! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca si eu am 13 ani si am un prieten care e plecat in belgia si imi e foarte dor de el dar nu am ce face si chir tin la el dar si el la mine si nu se poarta urat cu mine.ar eu iti dau un sfat uital ca nu se merita daca el tear iubi nu ar suporta cand tear vede taiata pe maini i sar impaca cu tine numai sa iti fie bine. AI GRIJA! TE PUP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuu crede-ma ill cunoscc foarte bine pe baiatuu asta si cumm stiii si tuu prea bine soo schinbatt foarte multt inn rauu nu merita si imii cerr scuzee daca teamm dezamagitt poate nu amm reactionatt cum trebuia la momentuu ala da noo si stii foarte bine ca pentru tine asii face orce si noo amm fostt aproape de tine cand tia fostt greuu da gabii nu merita asta pentru nimick in lume cumm nicii alcinema nu merita sa ma taii euu ptt ell nicii gabii nu merita sincerr sitt ca tott timpul ajungiii la vrba mea decii... te iubesc biuu:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu sunt o fata din bacau si implinesc 13 ani in 2010 pe 29. 08. 2010 da si cam la fel am patit si eu. m-am intalnit cu un baiat pe messs si mem combinat cu el dupa 2 saptamani de saruturi plimbari tinut de mana l-am saunat sa vad ce face si sa-i spun ca vreau sa ma duc la o pita cu cineva si daca vrea si el sa vina el mi-a spus ca ar fi mai bine sa ne despartim si eu am zis ca glumeste si la m-a intrebat care e motivul si a spus ca si-a gasit pe altcineva si ca nu mai vrae sa mai fie cu mine si pana la urama ia luat gagikasa telefonul din mana cred si a tipat la mine,, mai fata tu nu intelegi ca nu glumeste acum e cu mine hai pa,, si am zis ca da tu ai tinut la mine si face el da. d////a intr-un fel da si am zis ca ok ce puteam sa fac si am plans si am fost de primata mult timp dar nu am vrut sda ma mai tai pentru ca eu acunm 1 sau 2 ani am fost emo si stiu cum e deci era sa ma sinucid si diwn cauza lu varamiu sunt vie si sufar din cauza unui prost iubitul meu,, fostul,, de ca re tiam povestit de ci nu mai pune la suflet ok pa te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai am 13 ani vrei sa imi dai nr de telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i tot adevarul in fata si zii tot ce stimti tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer scuze ca iti zic dar esti cam prostuta nu trebuie sa faci asa ceva de genu 80 de taieturi pentru un baiat care ti-a dat dovada ca e un gunoi si in nici un caz sa nu mai accepti vreodata sa fii cu el sexul nu e un semn de iubire ci de satisgfactie si placere deci baiatu a vrut doar sa profite de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fate fata cuminte si frumoaxa sau daca nu alta varianta dam id tau si vb chesti ne cunoastem si poate face o dragoste

| AlynSlatina a răspuns:

Ai 13 ani nu 18.Viata e lunga.