| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani și penisul de 17 cm sculat cat de mare ar trebui să fi la vârsta mea
Vărul meu de 8 ani are penisul de 5 cm sculat si cat de mare ar trebui să fie și al acestuia?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Deja daca ai penisul mai mare decat varsta poti sa spui ca este mare, varul tau are un penis de marime medie dar o sa ii creasca pana la 18 ani.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La amandoi dimensiunea penisului este normala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu iti verifici varul la penis? laughing

| Alicezzz a răspuns:

Påi pentru varsta ta esti ok. Varul tau mai are de crescut si påna intra la pubertate mai are de asteptat 3-4 ani asa ca nu se poate compara!

| cikone a răspuns:

Dimensiunile sunt bune, numai că la 14 ani cu 17 cm, este cam mult.