| AlexRO150 a întrebat:

Buna, am 14 ani si pot sa imi scot capul penisului afara dar daca imi ating capul ma doare dar cand trag pielea nu doare doar daca capul e gol, ce sa fac la doctor nu ma pot duce Funda!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu ai ce căuta la medic pentru ceva care e chiar firesc. E normal să te doară, că ai un morman de terminații nervoase acolo. Atingerea directă, până să te obișnuiești cu asta, va fi neplăcută. Dar așa cum ziceam eu, cu timpul te înveți și trece.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

O să îţi treacă cu zeamă de femeie. Succes