| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani el 23!sad nu suntem i preuna dar eu il iubesc enorm! el se poarta ft frumos cu mine si i-am zis ca mi-a fost dor de el numai k nu e reciproc! dar el a zis ca de unde stiu ca nu e reciproc! cica a intrebat de mine cf frumosasa de...(numele meu) si vb frum cu minelove struck faza e urmatoarea 1. oare el ma place? 2.se merita relatia noastra avand in vedere varsta?sad

Răspuns Câştigător
| Merry24 a răspuns:

Da relatia ar trebui sa mearga.Acum depinde de voi daca vreti si nu varsta conteaza intr-o relatie
.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, el e mare si vrea sa te manipuleze ca sa te ia la pat. Poate esti virgina si vrea sa fie primul in viata ta dar nu se merita sa incepi cu el pentru ca o sa-ti para rau mai tarziu.

| Libelle a răspuns:

Nu,Doamne,nu! Las-o moarta, ce vrei sa mearga? Unde? Nu te gandesti la cate diferente sunt intre voi, pe atatea planuri?
Crezi ca e atat de greu sa zica un baiat de o fata ca e frumoasa? E doar.distractie.Se distreaza putin. Fete frumoase tot sunt. Fete naive la fel.

Si incepe sa te gadesti de 100 de ori inainte de a pune a iubi la persoana I,nu-l iubesti, iubirea e altceva, nu ca iti plac niste vorbe frumoase care te fac sa te simti bine.

| anonim_4396 explică (pentru Libelle):

Eu chiar il iubesc demult din aprilie! stiu ce e iubirea iar el chiar e iubirea mea viata mea:X:X: nu vorbele lui ma fac sa ma simt bine ci pe el langa mine!

| Libelle a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine.Daca tot esti asa convinsa ca-l iubesti,la ce naiba mai ceri pareri aici?
Iubeste-l. Dupa aia o sa vii sa plangi ca ti-a cerut sa te culci cu el, si ca tu-l iubeai mult si ai facut-o si apoi el a plecat nu stiu undesi ca i-a zis nu stiu cui si ca ti-e frica sa nu afle maica-ta, s.a.m.d.Am mai vazut scenariul.
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Libelle):

Pffflaughing) ai dreptate

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Sora mea era exact exact la fel ca tine acum 2 ani doar ca tipul avea 23 de ani.Ea s-a hotarat sa fie cu el si uite ca au o relatie de 2 ani si 1 luna si el nici macar nu s-a atins de el ca a vorbit mama foarte clar cu el inainte sa nu se atinga de ea pana nu face 18 ani.Deci se poate doar ca...nu toti baietii sunt la feltongue

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Avatarul tau explica tot si arata cum ai fost facut u.sora mea e educata nu e ca toate sa si-o traga imediat fotbalistule...a primit educatie asa ca please nu mai comenta daca nu stiibatting eyelashes

| zuzu a răspuns:

Daca va "iubiti" asa cum spui tu. WHi not`?happy

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

La varsta lui sigur vrea sex sunt baiat si desi eu dc fata nu vrea nu se intampla nimic nu pot garanta pentru altcineva sigur cu unu de varsta ta nai fi facut asta poti fi intr-o relatie cu el dar ai grija tu sti ce vrei

| corina27 a răspuns:

Mai bine fa ce crezi tu si ce simti, dar trebuie sa fii pregatita pentru orice.nu inseamna ca nu poate sa-si bata joc de tine si apoi. adios