| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani, iar marimea penisului meu este de 6 cm in stare fleasca si 10 cm sculata.Mentionez si ca am o inaltime de 1.45 cm care stiu ca nu este normala la anii mei. Dar totusi, ce ziceti de marimea penisului? Ar trebui sa imi fac griji?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Penisul este normal, nu ai de ce sa te ingrijorezi. Pentru inaltime, ar trebui sa te vada un endocrinolog.

| Emeraude a răspuns:

Deci si tu esti unul care umbla cu rigla/centrimetrul dupa el si isi masoara penisul in "cele mai fericite momente"...sau stai bine cu aprecierea vizuala?
Hmm... mai degraba ti-ai face probleme pentru inaltimea corpului, decat pentru a penisului! La 15 ani, ca si baiat, nu e normal sa ai doar 1. 45! Fa o vizita la un medic de specialitate, s-ar putea sa ai probleme cu glandele (endocrinolog)...
Succes!

| mihaa a răspuns:

Sincer iti zic e micuta, cu aproximatie, pot zice ca mai creste maxim 4 cm, mai mult nu cred( dar asta e, e bine si asa)

| elamit a răspuns:

Pentru varsta care o ai e destul de bine oricum mai creste.

| crissti a răspuns:

Mai terminati odata cu "la varsta ta o aveam de un "difera de la barbat la barbat (marimea)stai linistit prietene ca nu o sa mori virgin oh go on

| andreea_8223 a răspuns:

Esti... the best

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuza-ma dar la 1. 45 de cat vrei sa o ai? de 20? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ieu la varsta ta aveam marime de 13 si csulata 17

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu o am de 10 in stare de ebrietate si 100000 m2 in coma alcolica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da

| mike13 a răspuns:

Cred ca esti tampit nu-ti face griji sa-ti faci griji cand ai **** in loc de ****... dar nici atunci