| CercelAlina2000 a întrebat:

Am 15 ani si am o dilema.e normal sa vreau sa mi incep viata sexuală de dragul băiatului cu care vreau sa fiu? adica nu e tocmai cum pare, însă vreau sa fim impreuna si asta implica si pasul asta care e foarte important pentru el.e Ok? sfaturi?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din moment ce intrebi asta e clar ca tu nu iti doresti asta 100% si atunci nu merita.

| OldSoul a răspuns:

Cat timp o faci doar pentru ai face lui pe plac, sperand ca poate va fi cu tine, gresesti din start.
Mai bine iti vezi de treaba ta, si iti cauti pe altul, asta doar va profita de tine.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cu siguranţă nu e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ok de la 15 ani, o sa ajungi departe mai tarziu azi cu unu maine cu altul. daca te iubeste nu-ti cere asta de la 15 ani =]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o faci pentru el, nu.

| MrJoker30 a răspuns:

Daca te iubeste nu iti cere la 15 ani. Si o sa fii azi cu altul maine cu altul laughing.

| gaby0512 a răspuns:

Daca il iubesti da
dar faceti protejat ca sa nu aveti surprize

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiB30 a răspuns:

Nu trebuie sa o faci doar pentru ca el vrea asta si tu nu. Nu merita pentru un baiat sa faci asa ceva la Varstra asta pentru ca daca o faci acum mai tarziu va veți desparți si vei si marcată fizic si emoțional din cauza lui si vei dori sa faci din ce in ce mai mult sex

| AndreiB30 a răspuns:

Nu merita sa faci asta pentru un baiat pentru ca pe viitor poate nu veți mai fi un cuplu si vei regreta daca o vei face dar ca sa nu il refuzi spune-i ca vrei sa aștepți ca relația sa fie sigura pentru ca nu se stie cand se va plictisi de tine si nu merita ca la o varstra atât de frageda sa faci asa ceva