| Ddtgcdyuivv a întrebat:

Buna, am 15 ani si de cateva luni eu si prietenul meu ne-am despartit. Am ramas prieteni buni, chiar ne aducem aminte de perioada in care eram impreuna cu nostalgie cand vorbim. Eu as vrea sa ne impacam si vreau sa ii arat cat de mult inseamna pentru mine saptamana viitoare cand as vrea sa imi incep viata sexuala cu el la mine acasa in piscina din curte. O sa il invit la mine sa stam de vorba si si dupa ii zic sa mergem la piscina, eu o sa am pe mine un costum de baie mai sexy si o sa ii zic sa ma tina in brate in piscina pentru ca e apa mare. Cand ma tine in brate o sa incep sa il sarut pasional si imi continui planul.
Credeti ca e bine ce vreau sa fac? Pot sa fiu refuzata?

Răspuns Câştigător
| lusyniuu a răspuns:

Uite. dacă faci asta avand in vedere ca feja sunteți
despartiti cel mai probabil se va folosi de tine de cateva ori si dupa te va lasa. in plus la varsta ta nu este tocmai ok sa iti începi viata sexuală, corpul tau nu este dezvoltat complet si nu este tocmai ok. uite mai bine iti propun sa vorbesti doar si daca vrea sa se împace cu tine atunci este bine ba împăcați totul ok dar daca se împaca cu tine doar pentru ca ați făcut sex atunci este mai mult atractie fizică decat iubire ..adica te vara plăcea pentru acia placere si atat. acum nu stiu situatia exact dar..gandestete si altfel. daca faceti sex i o data de doua ori si dupa iti sa papuci mai spune si pe la prieteni etc cum te vei simti? iti va parea rău că ți-ai pierdut virgimatatia si te-a lasat si el. nu i face din prostie si nu cu oricine.
in locul tău ori ma despărțeamdespărțeau si asta a fost vor urma alții ori as fi vorbit cu el să ne impacat si atat nu as fi facut sex cu el să ne impacam. a făcut greseala asta i prietena si nu a meritat

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ce fmezi sa nu dai si a ceilalti utilizatori TPU

| Elena9328 a răspuns:

Troll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar crezi cã o sa se impace cu tine daca ii oferi corpul tãu? Ar trebui sa fie chiar prost copilu.

| Emanuela23 a răspuns:

Eu zic mai bine sa astepti, si sa nu te daruiesti oricui..in plus esti cam mica.Si daca va vrea sa se impace cu tine, o va face, nu trebuie sa faci sex cu el ca sa va impacati

| Zeulastec a răspuns:

Da e bine daca as fi in locul lui as acepta