| Zyzu a întrebat:

eu sunt fata care danseaza street, sunt intr-o trupa cu inca 7 baietii si ne avem ca fratii, 5 dintre ei sunt mai mari decat mine, si toti ma protejeaza de parca sunt papupsa lorde portelan, ei tin foarte mult la mine si eu tin la ei, sunt toti o familie mare, facem tot impreuna, absolut tot, chiar si in vacanta si in club, tot ce face unul face impreuna cu ceilalti, IMi place ca fiecare se comporta frumos cu mine( mai ales atunci cand merg pe strada si sunt inconjurata de "baietii mei" nimeni nu se ia de mine)Totul pana mergem impreuna la piscina, eu am contact fizic cu toti ( adica de ziua mea m-au dus tot orasul in brate, pe sus), dar cand mergem la piscina si apar de la vestiarul fetelor in costum de baie toti se uita la mine de parca sunt Afrodita, si parca sunt alti oameni, se dau la mine, uneori ma sperie, si am avut un prieten pe care il iubeam foarte mult si odata a venit si el la piscina cu noi si cand ia vazut pe restul din trupa mea cum au contact fizic cu mine a devenit gelos, si pan la urma s-a despartit de mine. Ce sa fac sa nu mai fie asa de protectori si de posesivi cu mine, nu vreau sa ies din trupa, pentru ca ii iubesc foarte tare, pe toti, dar vreau pur si simplu sa nu mai fie asa demamosi. Si vreau sa ma lase sa am prietenul meu, dar toti sunt foarte gelosi. Ce sa fac/? va rog idei, si multumesc ca v-ati facut timp sa cititi si o parte din viata >mea.

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Incearca sa le spui ca sate mai lase is pe tine si sa numai fie asade gelosi...In plus e viata ta nu a lor.Si mai spune-le cadaca vor sate protejezesatelase inpace ceva timp. pentru ca faci parte din trupa si nu esti chiar asa de mica.Catchesta cu costumul.e funny. dar intoarce-le spatele.Din cauza lor te-ai despartit si spune-le asa:BAIETI AM NEVOIE DE INTIMITATE! (*tipand*).Ai grijasa nu ii enervez iprea tare...

1 răspuns:
| adriana1996_2534 a răspuns:

Nu mai merge le piscina cu ei, du-te cu o prietena
gaseste o scuza
sau alta varianta:spune-le in fata,, daca va mai uitati asa bizar la mine nu mai vin cu voi la piscina,,

sper ca te-am ajutat putinhappy