| carrythis a întrebat:

Am 15 ani si in weekendul asta am fost la un strand(In fiecare weekend ma duc).Am vazut o fata care fuma langa parinti.Deci cred ca are in jur de 18 ani.Intrebarea e cum as putea sa fac sa ma bage in seama daca incep sa o cunosc.

1 răspuns:
| Astaeparereamea a răspuns:

Stai cuminte, daca ata isi permite sa fumeze langa parinti are mai mult de 18 ani si e versata, nu-si pierde vreme cu baieti de 15 ani, cauta si tu fete de varsta ta nu mai mari, asta daca nu ai acele de dorinte de masochism