| girllll a întrebat:

Am 15 ani si m-am indragostit de un baiat de la a12-a. El s-a cam prins ca-l plac si se da si el pe langa mine. dar nu cred ca ma place cu adevarat...nu-l cunosc nici foarte bine. dar cum as putea sa-l fac sa se indragosteasca de minesadstiu ca e cam stupida intrebarea, de fapt e stupida rau, dar chiar il iubesc:X

3 răspunsuri:
| CHILIPIR a răspuns:

Cum poti spune ca iubesti un om daca nu-l iubesti?
Incearca sa te apropii de el, baga-te in seama cu tine. Daca stiue ca-l placi poate ca asta asteapta, asa ca fa tu primul pas.

| yoyosimi a răspuns:

Nu poti sa iubesti o persoana din primul moment. Atunci cand esti cu el iti dai seama cu adevarat daca il iubesti sau nu. trebuie doar sa ast sa faca el primul pas daca nu face iti dai seama daca te place cu adevarat sau nu

| teroristu_7134 a răspuns:

Dupa prima partida de sex oral iti vei da seama. blow him