| Rbn a întrebat:

Buna am 16 ani si am facut sex protejat cu prietenul meu acum aprox o luna. Menstruatia mi a venit dupa 2 zile de la actul sexual el a zis ca nu"si'a dat drumul" dar de atunci am lesinat o data si ieri am mai avut o tentativa posibil sa fiu insarcinata sau sa i i'au ca pe o cadere de calciu? imi poate da cineva un raspuns mai complex va rog:-ss

14 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Poti sa ai o cadere de calciu. Pe caldura asta lesina multa lume happy
Stai linistita ca nu esti insarcinata

| Dan a răspuns:

Mergi la un doctor ginecolog, este mai bine pentru tine. Noroc! happy

| claudia_7744 a răspuns:

Fa si u un test de sarcina! desi nu cred ca gata acum de la un lesin sa fii insarcinata! poate e o adere de calciu sau poate e caldura.:-s! si nu stiu cat de mult poate un baiat sa controleze chestia asta cu"datu drumu"laughing! cea mai buan solutie fa un test de sarcina! dar nu te mai panica atata.pentru ca poate lesini iar. din cauza la atata stresswinking

| Maduliciu a răspuns:

Da si eu cred la fel, fa un test de sarcina, vezca sunt unele marketuri care au teste de sarcina poti sa iei de acolo daca ti e rusine sa iei de la farmacie, daca nu iti faci curaj si iei de la o farmacie nu e nici o problema, trebuie sa scapi de neliniste

| Ellameh a răspuns:

Aveti probleme mai copilelor... Cum Dumnezeului sa va ganditi sa faceti sex la varsta asta? Voi aveti minte in cap? Parintii se ocupa de voi? Va explica implicatiile unui astfel de gest? Trupul nu este complet dezvoltat nici la 18 ani, dar la 16? Daca ai ramas gravida e numai vina ta si tu va trebui sa tragi dupa asta, dar in locul tau mi-as face griji pentru un eventual cancer de colon pe la 30 ani. Cu sexul nu te joci la varsta ta.

| lolitaa a răspuns:

Nu ...este prea devreme pentru simptome. poate esti anemica ...mmai bine fa-ti niste analize,,, bafta

| ea_5657 a răspuns:

Sigu ai cadere de caliu!

ai greata?

nu cred

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa un test de sarcina asta te va linisti si nu te speria atat ca stresu nu ajuta cu nimic.Stai calma ca nu rezolvi nimic daca te stresezi si da un click aici poate trasniti te vor face sa uiti http://www.primatv.ro/seriale/trasniti-din-n-a-t-o.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La a sasea luna fa sex si no sa mai fii gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi mai bine sa vizitezi un doctor sau sa faci un test de sarcina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un test de sarcina

| vlady_xxx a răspuns:

Posibil sa ai o cadere de calciuwinking sau poate era rupt prezervativulsad sau.fisuratsad ca sa dormi mai linistita... poti merge la un ginecolog cu prietenul tau si sa vedeti ce zice doctorulhappy
fundita!?big grin:*

| Rbn explică:

Stiu ca am gresit, Ellameh, doar ca in momentu asta vreau sa gasesc un raspuns la intrebarea asta. de critici sunt satula.

| DELIUTZA_8485 a răspuns:

Dovada ca esti insarcinata nu ti se arata in 2 zile dupa vreo 6 saptamani dar cu siguranta a fost o cadere de calciu pentru aia ai putea sa consulti si un medic pentru linistea ta depinde si cum v-ati protejat