| Hiqwrc a întrebat:

Buna, am 16 ani si vreau sa ma masturbez dar imi este frica, ce as putea sa fac, vreau neaparat sa incerc

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Băiat sau fată?

| doctorandus a răspuns:

Daca ai 16 ani: e cam tarziu, probabil puta ta nu va fi niciodata ***.

| Emilian65 a răspuns:

Încearcă, dacă este bine, continua, dacă nu îți place, oprește-te.

| Robert2526 a răspuns:

Pai fa-o, vrei sa ne dam noi acordul sau cumhappy? de ce iti e frica?

| AndreiXD07 a răspuns:

N ar trebui sa îți fie frica nu ți se întâmplă nimic. Numa sa fi curata pe mâini. Dacă ești dispusa putem vb în privat