| olga_5564 a întrebat:

am 17 ani as dori sa stiu, e posibil si dupa a doua oara dupa ce ai avut o relatie sexuala cu un baiat sa kurga singe...|?

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, se poate întâmpla aşa ceva. Teoretic, prima dată ţi se rupe himenul şi de aceea sângerezi. Însă există unele cazuri în care acesta este prea elastic, şi nu se rupe, dezvirginarea completă realizându-se de-abia a doua sau a treia oară.

| Necunoscută a răspuns:

Tu, eu nu ştiu dacă trebuie sau nu să kurgă, dar ştiu că nu-i de binewinking

| Roxxyane a răspuns:

Da, este posibil. Dar daca si urmatoarele contacte se manifesta la fel, atunci nu prea e ok si ar trebui sa consulti un doctor.

| emy25 a răspuns:

Da, e posibbil, nu e nici o problea, stai linistita

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Da, este posibil.
Nu te speria, este ceva normal. :*
Succes.

| Jeny_2131 a răspuns:

Da este normal pentru ca deflorarea nu s-a facut complet.Nu trebuie sa te sperii. Multa bafta!