| dusea17 a întrebat:

Spunetimi varog am avut relatie sexuala a 4 oara dar singe na curs

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din moment ce te-a penetrat, cel mai probabil, himenul s-a RUPT ( parţial sau total ), chiar dacă NU a curs sânge.

La cel puţin 20 % dintre fetele virgine ( alte surse indică cam 43 %, vezi linkul http://sanatate.bzi.ro/......-stii-3657 ) NU le curge sânge DELOC în momentul deflorării.

Poate fi vorba şi de un himen elastic, dar sunt cazuri RARE ( maxim 3-5 % )...

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.sfatulmedicului.ro/......ninei_7764

Toate cele bune.

9 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

O are prea mică sau ai tu himenul elastic. Astea-s singurele explicații.

| shadow72 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa curga

| LaLaura a răspuns:

Cand nu a curs?
A curs la inceput, daca nu, nu e musai sa curga, ai avut un himen foarte elastic si subtire. Mai poate sa fie o cauza cum ca nu te-ai dezvirginat, dar pare un pic imposibila, banuiesc ca ai simtit un pic de durere sau disconfort.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce sa iti spunem?

| Emilian65 a răspuns:

Daca dupa al 4-lea act sexual, n-a curs sange inseamna ca nu ai fost virgina nici la primul act sexual.

| LoveSleep a răspuns:

Ești de tot râsul. Înainte să faci sex, ar trebui măcar să-l știi scrie. Dar nu cred că ești capabil/ă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa curga sange stai fara grija!

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei848 a răspuns:

Invata mai bine limba romana!